• Język polski
  • Deutsche Sprache
  • Dansk
  • Svenska

Firma. Zapoznaj się z naszą Spółką i poznaj nas od środka.

Historia spółki

Od 1994 funkcjonuje polski oddział z fabryką w Międzyrzeczu, który przez pierwsze lata koncentrował się głównie na produkcji dla klientów w Niemczech.

Od dziesięciu lat proponujemy naszą technologię również inwestorom, firmom budowlanym i deweloperskim w Polsce. Skłoniło nas do tego duże zainteresowanie, jakie wzbudził pierwszy zmontowany w Międzyrzeczu budynek jednorodzinny. Montaż całego domu odbył się na początku maja 1999r. i trwał 2 dni. Pierwszego dnia na gotowej płycie fundamentowej postawione zostały ściany parteru i stropy oraz wykonany został wieniec. Drugi dzień to montaż ścian poddasza, zaszpachlowanie i wygładzenie wszystkich spoin. Samo przygotowanie planów produkcyjnych w pracowni projektowej trwało 2 dni, a produkcja wszystkich elementów 1 dzień.

Obecnie budowanych jest w Polsce coraz więcej obiektów w systemie PRAEFA. W Niemczech i Skandynawii liczba ta przedstawiana jest w tysiącach.

Keramzyt zastosowany w elementach PRAEFA® zapewnia dobry mikroklimat wewnątrz pomieszczenia, regulując parametry fizykochemiczne, co stwarza idealne warunki dla człowieka.

Koncern

PRAEFA ist ein dänisches Unternehmen in der Fertigung und Installation von Fertighäusern mit Elementen ceramsit engagiert. Das Unternehmen wurde 1973 gegründet und betreibt heute in Dänemark, Schweden, Deutschland und Polen und beschäftigt mehr als 200 Menschen

Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym, produkujemy także budynki dla przemysłu i rolnictwa. Wieloletnia działalność na różnych rynkach uczyniła z nas doświadczonego i godnego zaufania partnera dla naszych klientów.

Do naszej palety usług należą opracowania techniczne, produkcja, dostawa i montaż zaawansowanych stanów surowych (głównie elementów ściennych i stropowych, belek, podciągów, słupów oraz klatek schodowych). Nasze grupy montażowe dbają o terminowe postawienie indywidualnie zaprojektowanych obiektów. Od 1994 roku funkcjonuje polski oddział z fabryką w Międzyrzeczu a od 2005 niemiecka fabryka w Neubrandenburgu.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim urządzeniu. Korzystając ze strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Zamknij
Na górę