• Język polski
  • Deutsche Sprache
  • Dansk
  • Svenska

Wydarzenia. Najnowsze wiadomości z życia naszej firmy.

Wydarzenia

25
sty
2013
ATRIUM PARK w Świdnicy
piątek, 25. styczeń 2013 1 3799

Miło nam poinformować, że firma PRAEFA została wybrana jako wykonawca ścian budynku ATRIUM PARK.

Budowa będzie prowadzona w Świdnicy przy ul. Krętej 5 w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

Istotą przedsięwzięcia jest budowa nowoczesnego budynku wielorodzinnego złożonego ze 100 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 6500.6 m2. Budynek będzie na wskroś nowoczesny poczynając od bryły i kolorystyki, a na atrialnej komunikacji kończąc. Nowoczesna technologia ścian keramzytowych i duże docieplenie ścian stanowić będzie o wysokiej energooszczędności mieszkań. 

W wolnej przestrzeni zaprojektowano tzw. galerię w środku budynku. Galeria przykryta będzie przezroczystym dachem, który stworzy niepowtarzalny wygląd. 

Na kondygnacji „0” zlokalizowany zostanie parking otwarty na 150 samochodów oraz dwa ciągi komunikacyjne do klatek schodowych wraz z windami. Na pierwszym piętrze znajdować się będzie 25 mieszkań oraz elegancko urządzone patio. Piętro drugie i trzecie posiadać będzie 25 mieszkań, natomiast na czwartym piętrze zlokalizowanych będzie 25 mieszkań, w tym 24 mieszkania dwupoziomowe. Pod tzw. galerią, na wyższych piętrach na patio ustawione zostaną rośliny ozdobne i ławeczki. 

Więcej informacji o tej inwestycji na stronie http://atriumpark.swidnica.pl

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim urządzeniu. Korzystając ze strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Zamknij
Na górę