• Język polski
  • Deutsche Sprache
  • Dansk
  • Svenska

Realizacje. Przegląd najciekawszych zrealizowanych projektów.

Realizacje

Przemysłowe

System Budownictwa Przemysłowego PRAEFA ma na celu ograniczenie czasu budowy oraz zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających inwestorów. W naszej ofercie znajdują się wielkowymiarowe elementy montażowe ścienne i stropowe, przygotowane według indywidualnych rozwiązań projektowych.

System ścian PRAEFA Sandwich to ściany nośne i osłonowe trójwarstwowe. Wykończone z zewnątrz od gładkich białych elementów o kwasoodpornej powierzchni przez kamień płukany po grys marmurowy i granitowy. Wewnątrz gotowe pod malowanie.

ZAUFALI NAM:

Przedstawiamy Państwu budynki inwentarskie wybudowane w Europie Zachodniej przez firmę Bau Nord. Ściany zewnętrzne oraz wewnętrzne dostarczała firma PRAEFA. Ściany zewnętrzne trójwarstwowe typu Sandwich z wbudowanymi oknami.

Budynki inwentarskie wybudowane w Europie Zachodniej w ubiegłym roku przez firmę Graakjaer. Ściany zewnętrzne oraz wewnętrzne dostarczała firma PRAEFA. Ściany zewnętrzne trójwarstwowe typu Sandwich z wbudowanymi oknami, o różnym wykończeniu elewacji zewnętrznej.

Kolejna hala na Węgrzech

Nemesnadudvar, Węgry

Budowa chlewni w Niemczech.

Niemcy

Budowa wielkopowierzchniowego kurnika w Niemczech

Niemcy

Centrum biurowo-informatyczne OXYGEN

Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Hala IBF

Wierzbica, łódzkie, Polska

Hala drukarni z budynkiem biurowym

Łódź, Polska
Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim urządzeniu. Korzystając ze strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Zamknij
Na górę