• Język polski
  • Deutsche Sprache
  • Dansk
  • Svenska

Realizacje. Przegląd najciekawszych zrealizowanych projektów.

Realizacje

Wielorodzinne

System PRAEFA pozwala na zastosowanie wielkowymiarowych płyt przy wznoszeniu budynków wielokondygnacyjnych według dowolnych rozwiązań architektonicznych. Nasze elementy sprawiają, że korzystny mikroklimat wewnątrz mieszkań wpływa na dobre samopoczucie.

Posthusgrunden
Przedstawiamy następny projekt realizowany we współpracy z naszymi skandynawskimi inwestorami. Budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w centrum starego Aarhus - drugiego pod względem wielkości miasta w Danii. W miejscu, gdzie niegdyś mieściła się poczta, powstaje pięciokondygnacyjny, podpiwniczony budynek z elementami galerii. Wykonanie płaskiego dachu, który jednocześnie ma być tarasem stanowi nie lada wyzwanie pod wieloma względami. Dzięki prężnej pracy całego naszego zespołu udało nam się mu jednak podołać i umożliwić adaptację dachu pod część rekreacyjną z wyznaczoną strefą zieleni.

Vesterbro, Aarhus, Dania

Carlsberg 13.1
Wielkopowierzchniowy i wielokondygnacyjny budynek mieszkalny z garażem podziemnym i atrium realizowany w technologii PRAEFA w samym sercu Kopenhagi. Budynek stanowi integralną część nowo powstającego, nowoczesnego kompleksu na terenie byłego, XIX wiecznego browaru Carlsberg. Obiekt jest już kolejną, i z pewnością nie ostatnią, realizacją naszej firmy na terenie dawnej fabryki jako, że plan jej przebudowy zakłada zagospodarowanie około sześciuset tysięcy metrów kwadratowych.

Kopenhaga, Dania

Dom studencki w Danii
Firma PRAEFA była odpowiedzialna za dostawę elementów i montaż.

Provstevej, 2400 København NV, Dania

Budynek wielokondygnacyjny w Danii
Firma PRAEFA dostarczała ściany wewnętrzne i stropy oraz była odpowiedzialna za montaż.

Hovedgade 100, Søborg, 2860 Dania

Budynek wielokondygnacyjnych w Danii
Firma PRAEFA dostarczała ściany, stropy, belki, balkony i słupy.

Skellet, 2500 Valby, Dania

Zespół 3 budynków wielokondygnacyjnych w Szwecji
Firma PRAEFA dostarczała ściany typu sandwich i ściany wewnętrzne masywne. Byliśmy także odpowiedzialni za montaż budynków.

Malmö, Szwecja

Zespół 4 budynków wielokondygnacyjnych w Szwecji
Firma PRAEFA dostarczała ściany typu sandwich i ściany wewnętrzne masywne. Byliśmy także odpowiedzialni za montaż budynków.

Svenshögsvägen, 225 91 Lund, Szwecja

Budynek wielokondygnacyjny w Szwecji
Firma PRAEFA dostarczała ściany i stropy.

Börringevägen 233 33 Svedala Szwecja

Budynek wielokondygnacyjny w Danii
Firma PRAEFA dostarczała ściany wewnętrzne i stropy oraz była odpowiedzialna za montaż.

Ålekistevej 230, 2720 Vanløse, Dania

Aleja-n
Inwestycja Aleja-n to 48 mieszkań, realizowane w czterech etapach, z możliwością wprowadzenia 8 lokali usługowych na parterze lub mieszkań dla osób w podeszłym wieku lub niepełnosprawnych, oraz 48 miejsc postojowych w tym 6 miejsc dla niepełnosprawnych i 16 garaży. Etap II

Al. Niepodległości, Słubice, Polska

Atrium Park
Prezentujemy Państwu nową inwestycję, powstającą na terenie Świdnicy. Budynek o nazwie „Atrium Park” zlokalizowany został przy ulicy Krętej w bezpośrednim sąsiedztwie parku oraz supermarketu. Firma PRAEFA dostarczała ściany zewnętrzne i wewnętrzne oraz była odpowiedzialna za montaż. Więcej informacji o tej inwestycji znajdziesz na stronie http://atriumpark.swidnica.pl/

ul. Kręta, Świdnica, Polska

Budynek wielokondygnacyjny w Danii
Firma PRAEFA dostarczała ściany wewnętrzne i stropy oraz była odpowiedzialna za montaż.

Dania

Dom wielorodzinny
W miejscowości Horsens w Danii nasza firma wybudowała budynek wielorodzinny z 36 apartamentami oraz pomieszczeniami handlowo-usługowymi.

Horsens, East Jutland, Dania

Aleja-n
Inwestycja Aleja-n to 48 mieszkań, realizowane w czterech etapach, z możliwością wprowadzenia 8 lokali usługowych w parterze lub mieszkań dla osób w podeszłym wieku lub niepełnosprawnych, oraz 48 miejsc postojowych w tym 6 miejsc dla niepełnosprawnych i 16 garaży. Etap I

Słubice, lubuskie, Polska

Bloki socjalne
Po tragicznym pożarze, który miał miejsce w kwietniu 2009 w budynkach socjalnych w Kamieniu Pomorskim konsorcjum EKO wraz z firmą PRAEFA wybudowało 3 bloki mieszkalne. Budynki zostały oddane do użytku pod koniec lutego 2010 roku.

Kamień Pomorski, zachodniopomorskie, Polska

Dom Misia Ratownika
Stowarzyszenie Misie Ratują Dzieci to działająca od 1999 roku organizacja humanitarna, której głównym celem statutowym jest działalność profilaktyczna zmierzająca do zmniejszenia liczby wypadków, zwłaszcza tych z udziałem dzieci oraz praktyczna pomoc psychologiczna dla ofiar tragicznych zdarzeń.

Dźwirzyno, zachodniopomorskie, Polska

Budynek wielorodzinny

Berlin, Paulstrasse, Niemcy

Budynki wielorodzinne

Kidholm, Slusehomen, København

Osiedle Derby w Warszawie

Warszawa, mazowieckie, Polska
Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim urządzeniu. Korzystając ze strony akceptujesz naszą politykę prywatności. Zamknij
Na górę